Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Panorámica

Fuengirola

ÚŽASNÉ PANORAMA
Snili jste někdy o útěku z města? Ne jen odjet na dovolenou, ale i žít jako na dovolené. Otevřete okna a užijte si krajinu ztracenou na obzoru. Jen vy a moře odrážející slunce. Světlo a klid. Panorámica, exkluzivní komplex ve Fuengirole s velkými obytnými místnostmi, prostornými terasami, bazény se slanou vodou, posilovnou a obchodním centrem pro objevování nového způsobu života.

PANORAMA NA DOSAH
Užijte si klidný a mírumilovný životní styl v oblasti s 24 hodinovou ostrahou, skvělým spojením, méně než 400 metrů od moře a v prostředí s vynikajícími službami jako je báječný mezinárodně uznávaný hotel, 3 restaurace (včetně jedné s michelinskou hvězdou), lázně , tenis, pádlování, supermarket, kavárny, prádelna atd. Strategicky se nachází mezi Malaga a Marbellou, jen pár minut od Benalmádeny a Fuengiroly.

VELKÝ VÝBĚR MOŽNOSTÍ
Chcete si užít pláž, poslouchat zvuk moře nebo se procházet po pobřeží při západu slunce?
A co den rybaření? Nebo jídlo na terasách promenády Fuengirola? Jízda na kole? Vše, na co vzpomenete, je v blízkém okolí: hotely, restaurace, supermarkety, tenis, lázně. Panorámica vám nabízí neomezené možnosti doplněné všemi službami a zařízeními, abyste mohli každý den žít na maximum. Díky klimatizačnímu systému chlazení/topení budete mít doma vždy ideální teplotu. Pro vaši bezpečnost má Panorámica vchod pro chodce s kontrolou přístupu. Můžete si užívat klidné procházky v zahradách. Zacvičte si v posilovně, relaxujte ve vířivce, sauně a turecké lázni a pak si zaplavte v nekonečném bazénu s výhledem na moře.

Ke stažení

 

Fotogalerie