Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

NEREIDAS

Torremolinos

MÍSTO PRO SNĚNÍ I ŽIVOT
Rezidenční komplex avantgardy a inovativního designu, navržený tak, aby co nejlépe využil úžasný otevřený výhled na Středozemní moře. Nereidas je obytný komplex složený ze 104 jednotek a nabízí 2, 3, 4 a 5 pokojové apartmány. Architektura komplexu Nereida je dokonale spojena se Středozemním mořem. Unikátní výhledy, kde je spojení s přírodou podstatně snazší než kdekoli jinde.
Cítit vánek a užít si fascinující východy slunce v oáze klidu a pohody.

PERFEKTNÍ LOKALITA
Nereidas se nachází na strategickém místě a leží na jedné z nejexkluzivnějších oblastí na pobřeží Costa del Sol. Bezkonkurenční spojení s hlavní dopravou a v blízkosti mezinárodního letiště v Malaga a přístavu.  Nereidas má vynikající polohu v blízkosti všech služeb a oblastí pro volný čas a zábavu.
Nereidas má k dispozici parkovací místa, venkovní bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, saunu, turecké lázně, plně vybavené fitness centrum, 24/7 zabezpečení.

KVALITA V KAŽDÉM DETAILU
Od každého materiálu až po nejmenší detaily jeho konstrukce je rezidence Nereidas postavena s jasným cílem: zaručit nejlepší materiály na trhu, poskytovat maximální funkčnost, trvanlivost a  design do posledního detailu.

Ke stažení

 

Fotogalerie