Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Navigolf IV

Mijas

Navigolf IV je rezidenční komplex nacházející se v La Cala de Mijas (Málaga), ideální místo, kde si rodiny mohou odpočinout a užívat si vysněné prostředí během několika minut od pláže a s výhledem na golfové hřiště La Noria. 32 apartmánů nacházejících se v uzavřeném golfovém komplexu. Vynikající společné prostory a veškerá občanská vybavenost, obchody, bary a restaurace La Cala de Mijas v docházkové vzdálenosti.

Mijas je město ležící v provincii Málaga, v srdci Costa del Sol a má starou čtvrť, která má veškeré kouzlo tradiční andaluské vesnice. Nachází se na úpatí kopců Mijas, má neuvěřitelné pláže a nabízí jedno z nejlepších golfových hřišť v této oblasti. Je ideální pro nadšence tohoto sportu.

Bydlení s veškerým luxusem a komfortem: pokoje s velkými okny, které umožňují maximální osvětlení vašeho nového domova. Soukromé terasy ve všech apartmánech. Jacuzzi na podkrovních apartmánech. Výhled na golfové hřiště. Upravené oblasti pro soukromé použití rezidenčního komplexu.
Navigolf IV je součástí dokonale zavedené obytné oblasti s plně fungujícími společnými prostory. Skládá se z 32 jednotek a nabízí 3 a 4 pokojové apartmány, prostorné zahrady, tenisové kurty, posilovnu, společné bazény a golfová hřiště situovaných v blízkosti komplexu.
 

Ke stažení

 

Fotogalerie