Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Na Hutmance

Jinonice

Více o projektu

Představte si moderní bydlení ve vilové oblasti v Jinonicích na Praze 5. Zároveň místo, ze kterého máte k tepu velkoměsta stejně blízko jako k harmonickému klidu přírody. Rodinný dům se zahrádkou, 2 terasami, venkovním i garážovým stáním pro Vaše automobily a s promyšlenými, variabilními prostory, které se přizpůsobí požadavkům celé Vaší rodiny.


Exkluzivní projekt 8 řadových domů Na Hutmance, to je dokonalé spojení protikladů. Budete si užívat moderní bydlení, jaké k životu v hlavním městě neodmyslitelně patří, v absolutním soukromí slepé ulice. Přičemž domy dodávané v nejvyšší kvalitě přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Domy jsou velice variabilní - na přízemí si například můžete vytvořit samostatný byt pro prarodiče nebo odrůstající potomky, zatímco v posledním patře můžete kromě hlavní ložnice uvažovat třeba o dětské herně, pracovně nebo posilovně. Rádi navrhneme ideální řešení na míru Vaší rodině.