Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Mesas Homes

Estepona

Mesas Homes - rezidenční výstavba se skládá ze 187 jednotek a nabízí 2, 3, 4 nebo 5 pokojové apartmány umístěné ve třech různých obytných domech s avantgardním designem, který se mísí s okolím v konsolidované oblasti, která je jen pár minut od pláže, centra města a přístavu Estepona.

Obytný komplex je orientován na jih a jihovýchod s množstvím přirozeného světla a jeho vyvýšená poloha nabízí krásný výhled na záliv Estepona a pláže, které sahají jak směrem k Marbelle, tak směrem k Sotogrande. Komplex byl umístěn v privilegované oblasti, která vám umožní připojit se během několika monut k hlavním spojovacím trasám. Marbella a Puerto Banús, golfová hřiště a nákupní centra jsou vzdáleny méně než 20 minut.

Každý obytný dům má příjemné společné prostory, které zahrnují zahrady a společný bazén. Komplex nabízí také výjimečný krytý bazén a plně vybavenou posilovnu. Kromě toho nabízí Mesas Homes 245 parkovacích míst a 171 úložných místností v suterénu výstavby.
Prostorné a dokonale prosvětlené pokoje s obývacím pokojem a jídelnou, které jsou propojeny s prostornými terasami. Otevřené kuchyně, které jsou plně vybaveny spotřebiči s nízkou spotřebou, splňují kritéria udržitelnosti, praktičnosti a komfortu.
 

Ke stažení

 

Fotogalerie