Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DARYA

Estepona

36 exkluzivních apartmánů různých typů a různých dispozic, navržených tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. A to vše s jediným společným jmenovatelem: kvalita. Exkluzivitu můžete vnímat v celé budově a je jasně vidět od okamžiku, kdy vstoupíte do dveří. Výjimečnost a elegance projektu je patrná od podlahy ke stropu.

UNIKÁTNÍ POLOHA, LUXUS U MOŘE
Jedinečné místo u moře, kde můžete žít po celý rok. Darya Estepona nabízí možnost žít „městským životním stylem“ ve výjimečném prostředí v nejexkluzivnější budově v oblasti. Darya Estepona je nová dominanta na Estepona: její poloha na pobřeží nabízí výsadu žít u moře po celý rok. Světlo, design a prostor se potkávají v domácnostech, kde koncept luxusu znamená mnohem víc než jen nejlepší kvalitu a vynikající služby.

Tento komplex stojí na břehu moře a má ideální polohu užívat si umění, kulturu a gastronomii v regionu. Obyvatelé komplexu mají také k dispozici širokou nabídku volnočasových a zábavních možností na pobřeží Costa del Sol a k příležitostem všech druhů sportu, včetně desítek golfových hřišť v bezprostřední blízkosti. Příroda, volný čas, gastronomie a sport v jediném konceptu.
Komplex je umístěn přímo na promenádě u moře, v blízkosti zářícího majáku, který přitahuje pozornost k této exkluzivní oblasti na pobřeží Costa del Sol.

NEKONEČNÉ VÝHLEDY
Domy navržené a postavené pro život. Na místě, kde si můžete užívat mírného a příjemného klima regionu a užít si vše od příležitostných prázdninových návštěv až po zasloužený zlatý odchod do důchodu. Terasy nabízejí další obytný prostor, moře je tak skoro součástí domu.

Ke stažení

 

Fotogalerie