Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

BIG BLUE

Benalmádena

EXKLUZIVNÍ VILY V PŘÍRODNÍM PARKU S KRÁSNÝMI VÝHLEDY NA MOŘE
Rezidenční komplex tvořený 35 nezávislými vilami v Benalmádena s krásnými výhledy. Exkluzivní vily Big Blue vás vítají ve zcela novém pohledu a pochopení smyslu života. Koncept, ve kterém se nejvyšší konstrukční vlastnosti slučují s maximální funkčností jeho designu a vytváří prostorné vily plné světla a života.
Pohodlí a odpočinek v jedné z nejexkluzivnějších oblastí na pobřeží Costa del Sol, ideální pro nejlepší dopravní, gastronomické a rekreační možnosti.
Exkluzivita, umístění a emoce se setkávají na jednom místě s názvem domov.

VÝJIMEČNÁ OBLAST
Big Blue vily se rozkládají na jednom z nejexkluzivnějších míst na pobřeží Costa Del Sol, s přímým přístupem k dálnicím a dopravou, sotva 15 minut jízdy na mezinárodní letiště nebo 20 minut do Malaga City a Marbella. Výjimečná lokalita v blízkosti všech služeb, prestižních škol a oblastí pro volný čas a zábavu.
Díky své poloze všechny exkluzivní vily nabízejí pozoruhodné panoramatické výhledy na moře a impozantní pobřeží Středozemního moře od Benalmádena po záliv Fuengirola. Nepřekonatelná podívaná, která umocňuje harmonii, s jakou jsou koncipovány exkluzivní vily Big Blue.

EXKLUZIVITA A SOUKROMÍ
Soukromí je jednou z největších záruk v Big Blue Villas. Exkluzivní zástavba, kde si můžete užít každou minutu doma s nejnáročnějším požadavkem na soukromí a užít si klid domova v pohodlné a bezpečné atmosféře pro dospělé i děti.
Užijte si maximální pohodlí v exkluzivním společenském klubu s jedinečnými prostory a bazénem Infinity, ve kterém zažijete pocit splynutí s mořem díky výhledu.

NAVRŽENO PRO SNĚNÍ. PŘIPRAVENO PRO ŽIVOT.
Objevte jedinečnou architekturu Big Blue Exclusive Villas. Spojení architektury s exkluzivním středomořským prostředím.
Užitná plocha 256 metrů čtverečních, rozdělená do tří pater. Plně vybavené koupelny a toalety pro hosty. Prostorné, sluneční terasy s dechberoucími výhledy. Hlavní ložnice se šatnou a soukromou terasou. Soukromá garáž, která nabízí i mnoho úložného prostoru.

Ke stažení

 

Fotogalerie