Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ARTOLA HOMES

Cabopino, Marbella

Artola Homes má idylické umístění v bezprostřední blízkosti golfového hřiště Cabopino v Marbella a jen kousek od chráněných písečných dun a Cabopino přístavu. To vše vám poskytuje klid, který si můžete přát pro svůj domov. V blízkosti je více než 70 golfových hřišť podél Costa del Sol, s nádhernou strukturou a ideálním klimatem, mezinárodní školy, zdravotní střediska a nákupní centra. Pouze 15 minut odtud je rušné a sofistikované město Marbella, se vším, co si dokážete představit pod autentickým středomořským životním stylem.

Artola Homes je uzavřený obytný komplex složený ze 72 jednotek a nabízí 3, 4 a 5 pokojové apartmány, s originálním, inovativním a nejmodernějším designem, který na Vás jistě zapůsobí. Má společné upravené zahrady a venkovní bazén, kde si můžete vychutnat klid a ticho oblasti, fitness a krytý bazén pro komplexní péči o mysl a tělo. Navíc s orientací na jihozápad má výhodu přirozeného světla a poskytuje působivý výhled na moře. Společné prostory Artola Homes byly koncipovány a navrženy s přihlédnutím k udržitelnosti životního prostředí s celou řadou funkcí špičkového zařízení.

Ke stažení

 

Fotogalerie