Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Alcazaba Lagoon III

Casares, Estepona

Alcazaba Lagoon III  je rezidenční komplex vašich snů. Leží na okraji vesnice Casares, „bílé vesnice“, známé pro krásu svých turistických tras a nejlepších zátok pro plavání, rybaření a potápění. Třetí fáze výstavby je složena ze 78 exkluzivních jednotek a nabízí 3 a 4 pokojové apartmány a lofty s velkolepými terasami. Vzdušné obytné prostory, které navazují na balkony a terasy, jsou místem, kde si můžete užít skutečný styl středomořského života. Všechny byty mají samostatné skladovací prostory, podzemní garáž a výtahy, klimatizaci, ústřední topení, satelitní televizi. Komplex je obklopen exotickými zahradami přesahující přes 40 000 m2.

Byty jsou postaveny v malých obytných jednotkách mezi velkými zelenými zónami palem, tropických rostlin a bazénů, které vytvářejí zelený středomořský ekosystém. Křišťálové vody laguny jsou vždy jasné a obklopuje ji nejkrásnější krajina. Ráj pro četné vodní sporty, jako je pádlování, kanoistika, plachtění, kite surfing, windsurfing atd. Chodník lemuje okraj laguny, takže si při procházkách, běhání nebo jiných sportovních aktivitách můžete užívat přirozeného prostředí a výhledů. Umělé pláže jsou z jemného béžového písku a mají sluneční terasy a zóny pro plážové sporty, komunální služby, šatny a sprchy.

Costa del Sol nabízí jeden z nejkrásnějších evropských ekosystémů. Nejen že má výjimečný počet slunečných dnů, ale je také chráněn před zimními větry horami a v létě má mírnější klima.
Vynikající dopravní spojení, letiště na dosah ruky a veškeré služby od Marbelly po Gibraltar: golfová hřiště, restaurace a komerční oblasti, přístavy, hotely, nemocnice a školy.

Ke stažení

 

Fotogalerie