Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ALBORADA HOMES

Benahavís

RÁJ NA ZEMI
Alborada Homes se nachází v obci Benahavís, ikonickém městečku na pobřeží Costa del Sol mezi Marbella, Estepona a Ronda. Benahavís je známý pro své bílé fasády, kouzlo ulic a gastronomickou nabídku. Benahavís se může pochlubit 10 nedalekými golfovými hřišti. Tuto nabídku nelze překonat. Za zmínku stojí také pláže, plážové kluby, přístavy, obchody a pulzující noční život Puerto Banús a Marbella.

Rezidenční komplex Alborada Homes zahrnuje celkem 45 jednotek a nabízí 3, 4 a 5-pokojové apartmány uspořádané do 3 nízkopodlažních budov. Jejich moderní a atraktivní design a zaměření na detail harmonicky ladí s přírodou. Apartmány orientované na jih / jihozápad těží z přirozeného světla a jejich velká okna poskytují dechberoucí výhledy na krásnou okolní krajinu, čímž vytváří klima relaxace a klidu. Za zmínku stojí apartmány v přízemí, které se mohou pochlubit velkými terasami (nad 100 m²), a apartmány ve druhém patře, které mají sluneční terasy a v některých případech soukromé zahrady. Tento uzavřený komplex zaručuje bezpečnost a soukromí svých obyvatel a nabízí příjemné společné prostory, mezi něž patří bazén se sluneční terasou, zahrady s rostlinnými druhy typickými pro tuto oblast a fitness pro potěšení milovníků sportu. Kromě toho zahrnuje výstavba 67 parkovacích míst a 45 skladovacích místností umístěných na úrovni suterénu.
 

Ke stažení

 

Fotogalerie